GARMIN ECHOMAP UHD 72 CV
1.890,00 $
MESAJ YAZ 0546 149 07 24 TEKLİF ALKULÜBE KATILIN. DAHA FAZLA BALIK BULUN.
Güneş ışığında okunabilen 7” dokunmatik ekranlı chartplotter, hızlı açılan quick-release gömme montajlıdır ve ayna dahil paketi, Ultra Yüksek Çözünürlüklü tarama sonarı ve CHIRP traditional sonar ekler.

Opsiyonel ayna ile teknenizin altına inanılmaz ayrıntılarla bakın.

İsteğe bağlı chart ve haritalar ile suda, istediğiniz herhangi bir yerde gezinin.

Ağınızdaki diğer cihazlarla veri paylaşın (yalnızca 7 ”ve 9” modelleri)

Marine deneyiminizi neredeyse her yerden yönetin.

Mevcut en güçlü trolling motorunu kontrol edin.

Kendi haritalarınızı anında oluşturun ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayın


SONAR DESTEĞİ
Bu chartplotter, teknenizin her yerini gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan Panoptix LiveScope™ tarama sonar sistemi dahil olmak üzere çeşitli Garmin aynalarını (ayrı satılır) destekler.

OPSİYONEL TRANSDUCER BUNDLE
Teknenizin altında size kristal netliğinde bir görüntü gösteren Ultra Yüksek Çözünürlüklü ClearVü tarama sonarına bir GT24 ayna eklemek için ayna dahil paketi seçin. Ayrıca, dikkat çekici hedef ayırma için Garmin geniş açılı CHIRP geleneksel sonara sahip olursunuz.

OPSİYONEL CHART VE HARİTALAR
Entegre Garmin ve Navionics® içeriğine sahip opsiyonel BlueChart® g3 Vision coastal charts desteğiyle benzersiz kapsamı ve ayrıntıları deneyimleyin.

QUICKDRAW KONTURLAR
1’ konturlarla ekranda kişiselleştirilmiş balık tutma haritaları oluşturun. Verileri kendinize saklayın veya Garmin Connect™ üzerindeki Quickdraw Topluluğu ile paylaşın.


NETWORK ÖZELLİĞİ
Teknenizde birden fazla uyumlu ECHOMAP UHD veya ECHOMAP Ultra cihazınız varsa, aralarında sonar, kullanıcı verileri ve charts gibi bilgileri paylaşabilirsiniz (yalnızca 7 ”ve 9” modeller).

NMEA 2000® AND NMEA 0183 AĞLARI
Tek ekrandan otopilotlara, dijital switching hava durumuna, FUSION-Link™ ses sistemine, medyaya, VHF'ye, AIS'ye ve daha fazlasına bağlanın.

ACTIVECAPTAIN® APP
Dahili Wi-Fi® bağlantısı, OneChart™ özelliğine, akıllı bildirimlere1, yazılım güncellemelerine, Garmin Quickdraw™ Community verilerine ve daha fazlasına erişim için ücretsiz hepsi bir arada mobil uygulama ile eşleşir.

FORCE™ TROLLING MOTOR uyumluluğu
Mevcut en güçlü ve verimli trolling motorunun2 kontrolünü elinize alın, yol noktalarına yönlendirin, yolları takip edin ve chartplotter ekranından daha fazlasını yapın.

MOTOR BAĞLANTISI
Devir sayılarını, yakıt akışını, sıcaklığı, trimi ve diğer önemli bilgileri bir bakışta görmek için bu harita çizeri farklı motor türlerine (belirli Mercury ve Yamaha® modelleri dahil) bağlayın. Ek donanıma ihtiyacınız olabilir, bu nedenle motor üreticinize danıştığınızdan emin olun.

- ¹ Uyumlu bir akıllı telefonla ile eşleştirildiğinde.
- ² ISO 13342 standardına uygun.
- Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.
- Mühendislik geliştirmeleri devam etmektedir ve resimlere, videolara ve teknik özelliklere yansıtılamayabilir.
PAKET İÇERİĞİ :
Transdüserli
- • ECHOMAP UHD 72cv dünya haritası ile
- • GT24UHD-TM transdüseri
- • Güç/veri kablosu
- • Hızlı bırakma yuvası ile eğim/döndürme montajı
- • Gömme montaj
- • Koruyucu kapak
- • Donanım
- • Belgeler
Transdüsersiz
- • ECHOMAP UHD 72cv dünya haritası ile
- • Güç/veri kablosu
- • Hızlı bırakma yuvası ile eğim/döndürme montajı
- • Gömme montaj
- • Koruyucu kapak
- • Donanım
- • Belgeler
TEKNİK ÖZELLİKLER :
| Genel | |
| Fiziksel boyutlar | 9.8" x 5.5" x 2.0" (25 x 13.9 x 5.1 cm) |
| AĞIRLIK | 0.77 kg |
| Su geçirmezlik | IPX7 |
| Dokunmatik Ekran | |
| Ekran Tipi | WVGA, NP |
| EKRAN BOYUTU | 6.1" x 3.4"; 7.0" diyagonal (15.5 x 8.6 cm; 17.8 cm diyagonal) |
| EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ | 800 x 480 piksel |
| Montaj seçenekleri | Bail veya flush |
| GİRİŞ | Anahtarlı Yardımlı Dokunmatik Ekran |
| Sensör | |
| GPS | |
| DAHİLİ ALICI | |
| Alıcı | 5 Hz |
| WAAS DESTEĞİ | |
| Elektriksel Özellikler | |
| Güç girişi | 9 ila 18 Vdc |
| 12 VDC'DE TİPİK AKIM ÇEKİMİ | 0.8 A |
| 12 VDC'DE MAKSİMUM AKIM ÇEKİMİ | 1.25 A |
| 10 VDC'DE MAKSİMUM GÜÇ KULLANIMI | 15 W |
| Bağlantılar | |
| NMEA 2000 | |
| NMEA 0183 | |
| NMEA 2000 Portları | 1 |
| Nmea 0183 giriş portları | 1 |
| Nmea 0183 çıkış portları | 1 |
| Garmin Marine Network™ portları | 1 Panoptix™ port |
| 8-PİNLİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ PORTLARI | 1 |
| Haritalar ve Hafıza | |
| Uyumlu hafıza kartları | microSD ™ kart; 32 GB maksimum boyut |
| Ara noktalar | 5000 |
| İZ KAYDI | 50.000 nokta; 50 iz kaydı |
| ROTALAR | 100 |
| Sonar özellikleri ve spesifikasyonları | |
| Garmin sonar uyumu | |
| Sonar verici gücü | 500 W |
| GELENEKSEL SONAR (ÇİFT FREKANS/AÇI) | Dahili (tek kanal CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| Clearvü | Dahili 260/455/800/1000/1200 kHz |
| PANOPTIX™ SONAR | |
| LIVESCOPE | |
| Dahili Haritalar | |
| Gelgit Çizelgeleri | |
| Chartplotter özellikleri | |
| AIS desteği (tracks hedef gemi pozisyonu) | |
| DSC desteği (DSC destekli VHF telsizden konum bilgilerini görüntüler) | |
| FUSION-Link ™ uyumlu telsizleri destekler | |
| Activecaptain uyumluluğu | |
| Kablosuz uzaktan kumanda uyumluluk | |
| Yelken özellikleri | |
| Opsiyonel Harita Desteği | |
| BLUECHART G3 | |
| BLUECHART G3 GÖRÜŞÜ | |
| LAKEVÜ G3 | |
| LAKEVÜ G3 ULTRA | |
| GARMIN NAVIONICS+™ | |
| GARMIN NAVIONICS VISION+™ | |
| TOPO harita desteği | |
| STANDART HARİTALAMA | |
| GARMIN QUICKDRAW KONTURLAR | |