GARMIN ECHOMAP UHD 72 SV
2.388,00 $
MESAJ YAZ 0546 149 07 24 TEKLİF ALKULÜBE KATILIN. DAHA FAZLA BALIK BULUN.
Güneş ışığında okunabilen 7” dokunmatik ekranlı chartplotter, hızlı açılan quick-release gömme montajlıdır ve ayna dahil paketi, Ultra Yüksek Çözünürlüklü tarama sonarı ve CHIRP traditional sonar ekler.

Kutu içeriği ile gelen ayna ile teknenizin altındaki ve çevresindeki inanılmaz ayrıntılarla bakın.

İsteğe bağlı chart ve haritalar ile suda, istediğiniz herhangi bir yerde gezinin.(Ayrı satılır)

Ağınızdaki belirli ECHOMAP cihazlarıyla veri ve haritaları paylaşın.

Marine deneyiminizi neredeyse her yerden yönetin.1

Mevcut en güçlü trolling motorunu kontrol edin.2

Kendi haritalarınızı anında oluşturun ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayın


SONAR DESTEĞİ
Bu chartplotter, teknenizin her yerini gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan Panoptix LiveScope™ tarama sonar sistemi dahil olmak üzere çeşitli Garmin aynalarını (ayrı satılır) destekler.

VIVID RENK PALETLERİ
Yüksek kontrastlı vivid tarama sonar renk paletleri, hedefleri ve yapıyı ayırt etmeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.

OPSİYONEL TRANSDUCER BUNDLE
Garmin CHIRP geleneksel sonar ve Ultra Yüksek Çözünürlüklü ClearVü ve SideVü tarama sonarlarına sahip olmak için ayna paketini seçerek bir GT56 ayna ekleyin. Üç tarama sonar frekansı ve UHD SideVü sonarımızın % 20 daha fazla menzili ile, tüm derinliklerde en iyi performansı elde edeceksiniz.

OPSİYONEL CHART VE HARİTALAR
Entegre Garmin ve Navionics® içeriğine sahip opsiyonel BlueChart® g3 Vision coastal charts desteğiyle benzersiz kapsamı ve ayrıntıları deneyimleyin.

QUICKDRAW KONTURLAR
1’ konturlarla ekranda kişiselleştirilmiş balık tutma haritaları oluşturun. Verileri kendinize saklayın veya Garmin Connect™ uygulaması3 üzerindeki Quickdraw Topluluğu ile paylaşın.


NETWORK ÖZELLİĞİ
Teknenizde birden fazla uyumlu ECHOMAP UHD veya ECHOMAP Ultra cihazınız varsa, 7” ve 9” modeller sonar, kullanıcı verileri ve charts gibi bilgileri onlarla paylaşabilir.

NMEA 2000® AND NMEA 0183 AĞLARI
Uyumlu otopilotlarınıza, dijital switching, hava durumu, Fusion-Link™ ses sistemi, medya, VHF, AIS, motor verileri, yön sensörleri - SteadyCast™ sensörü gibi - ve daha fazlasını tek ekrandan bağlayın.

ACTIVECAPTAIN® APP
Dahili Wi-Fi® bağlantısı, OneChart™ özelliğine, akıllı bildirimlere, yazılım güncellemelerine, Garmin Quickdraw™ Community verilerine ve daha fazlasına1 erişim için ücretsiz hepsi bir arada mobil uygulama ile eşleşir.

FORCE™ TROLLING MOTOR uyumluluğu
Mevcut en güçlü ve verimli trolling motorunun2 kontrolünü elinize alın, yol noktalarına yönlendirin, yolları takip edin ve chartplotter ekranından daha fazlasını yapın.
- ¹ Uyumlu akıllı telefonunuzdaki ActiveCaptain uygulamasının ECHOMAP UHD 72sv ile eşleştirilmiş olmasını gerektirir.
- ² ISO 13342 standardına uygun.
- ³ Uyumlu akıllı telefonunuzda uygulama gerektirir.
PAKET İÇERİĞİ :
- • ECHOMAP UHD 72sv
- • GT56UHD-TM transducer
- • Güç/Veri kablosu
- • Hızlı çıkarma yuvası ile eğme/döndürme montajı
- • Gömme montaj
- • Koruyucu kapak
- • Donanım
- • Dokümantasyon
TEKNİK ÖZELLİKLER :
| Genel | |
| Fiziksel boyutlar | 9.8" x 5.5" x 2.0" (25 x 13.9 x 5.1 cm) |
| EKRAN BOYUTU | 6.1" x 3.4"; 7.0" diyagonal (15.5 x 8.6 cm; 17.8 cm diyagonal) |
| EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ | 400 x 800 piksel |
| Ekran Tipi | WVGA ekran |
| AĞIRLIK | 1.7 lbs.(0.77kg) |
| Su geçirmezlik | IPX7 |
| Montaj seçenekleri | Bail veya flush |
| Güç tüketimi | 15W |
| Transducer maksimum Derinlik | 2,300 ft @ 77 kHz, tatlı su 1.100 ft @ 77 kHz, tuzlu su (derinlik kapasitesi su tabanı türüne ve diğer su koşullarına bağlıdır) |
| Sensör | |
| Alıcı | 5 Hz |
| Su sıcaklığı kaydı ve grafiği | |
| Nmea 2000® uyumluluğu | |
| Outdoor etkinlikleri | |
| Önceden Yüklenmiş Haritalar | Dünya çapında basemap |
| Gelgit tabloları | |
| Elektriksel Özellikler | |
| İletim gücü | 500 W (RMS) / 4.000 W (tepeden tepeye) |
| Bağlantılar | |
| Anten | NMEA 2000 üzerinde dahili veya harici |
| Garmin Marine Network ™ ports | 1 Panoptix™ port |
| Ayna pin sayısı | 12 |
| Nmea 0183 giriş portları | 1 |
| Nmea 0183 çıkış portları | 1 |
| Video giriş portları | Yok |
| Video çıkış portları | Yok |
| Kablosuz bağlantı | |
| Haritalar ve Hafıza | |
| Uyumlu hafıza kartları | microSD ™ kart; 32 GB maksimum boyut |
| Ara noktalar | 5000 |
| İZ KAYDI | 50.000 nokta; 50 iz kaydı |
| ROTALAR | 100 |
| Sonar özellikleri ve spesifikasyonları | |
| Garmin sonar uyumu | |
| Gcv™ Black Box Sonar Support | |
| Çift frekans (50/200 khz) sonar kabini | |
| Çift ışınlı (77/200 khz) sonar kabini | |
| Chirp sonar teknolojisi | Var (Dahili) |
| Clearvü | Var, CHIRP ile (yerleşik) |
| Sidevü | Var, CHIRP ile |
| Alt kilit (alttan yukarı gösterir) | |
| Sonar kaydı | |
| Sonar tarihi geri sarma | |
| Chartplotter özellikleri | |
| AIS desteği (tracks hedef gemi pozisyonu) | |
| DSC desteği (dsc özellikli vhf radyo'nun pozisyon verilerini gösterir) | |
| Activecaptain uyumluluğu | |
| Yelken özellikleri | |