GARMIN ECHOMAP UHD2 52 CV
900,00 $
MESAJ YAZ 0546 149 07 24 TEKLİF ALBİR YERLİ GİBİ BALIK TUTABİLİRKEN NEDEN YERLİ BİRİNE SORMANIZ GEREKSİN?
Yerlilerin en iyisini bildiğini söylüyorlar. Ancak bunu söyleyenler, net sonar ve haritalama özelliğine sahip ECHOMAP UHD2 5” ve 7” harita çizerlerle avlanmamıştır.

Parlak 5” veya 7” tuşlu ekran kolaylık sağlamak için yapılmıştır.

Garmin CHIRP traditional ve ClearVü tarama sonarları ile iki kat görüş1 elde edin.

Suyun altındakiler, yüksek kontrastlı canlı renk paletleriyle daha da güzel görünür.

Uyumlu chartplotterlar arasındaki Wi-Fi® bağlantısı2 bilgi paylaşımını kolaylaştır.

Navionics® verili LakeVü g3 ve BlueChart® haritalarımızla haritalamada3 1 numaranın keyfini çıkarın.


SONAR DESTEĞİ
Canlı, net traditional sonar ve parlak ClearVü sonar ile balıkların saklanacak hiçbir yeri kalmayacak.

CANLI RENK PALETLERİ
Yüksek kontrastlı canlı tarama sonar renk paletleri, hedefleri ve yapıyı ayırt etmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

TRANSDÜSERİNİZİ PAKETLEYİN
ECHOMAP UHD2 cihazınız iki tür sonar için çeşitli Garmin dönüştürücülerini destekler: Garmin traditional ve ClearVü tarama sonarları.

DAHİLİ HARİTALAR
Yerleşik LakeVü g3 iç haritaları, BlueChart g3 kıyı çizelgeleri veya Garmin Navionics+™ ve Garmin Navionics Vision+™ deniz haritacılığı desteğiyle dünya çapındaki altlık haritasını kullanarak, içinde bulunduğunuz suları balık tutarak büyümüş gibi bilin.

KABLOSUZ AĞ
Teknenizde uyumlu başka bir ECHOMAP UHD2 harita çizer varsa, 5” ve 7” modeller sonar, ara noktalar ve rotalar gibi bilgileri onlarla kablosuz olarak paylaşabilir.

ACTIVECAPTAIN® UYGULAMASI
Dahili Wi-Fi bağlantısı, OneChart™ özelliğine, yazılım güncellemelerine, Garmin Quickdraw™ Topluluk verilerine ve daha fazlasına erişim için ücretsiz hepsi bir arada mobil uygulama ile eşleşir2.
- ¹ Transducer gereklidir.
- ² Uyumlu akıllı telefonunuzda ECHOMAP UHD2 5” ve 7” harita çizerlerle eşleştirilmiş ActiveCaptain uygulamasını gerektirir
- ³ 2020 raporlanan satışlara göre
- Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.
PAKET İÇERİĞİ :
- ECHOMAP UHD2 5"
- GT20-TM ayna
- Güç/veri kablosu
- Tilt mount
- Flush mount
- Donanım
- Dokümantasyon
TEKNİK ÖZELLİKLER :
| Öznitelik Adı | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Genel | |
| FİZİKSEL BOYUTLAR | 7.4" x 4.8" x 2.4" (18.8 x 12.2 x 6.2 cm) |
| GİRİŞ | |
| EKRAN BOYUTU | 4.3" x 2.6" (10.9 x 6.6 cm) |
| EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ | 800 x 480 piksel |
| Ekran Tipi | WVGA, IPS |
| AĞIRLIK | 1.1 lbs (0.5 kg) |
| Su geçirmezlik | IPX7 |
| Montaj seçenekleri | Bail veya flush |
| Sensör | |
| DAHİLİ ALICI | |
| Alıcı | 5 Hz |
| GPS | |
| WAAS DESTEĞİ | |
| Outdoor etkinlikleri | |
| Gelgit tabloları | Var (ek bilgiye bakınız) |
| Elektriksel Özellikler | |
| Güç girişi | 9 ila 18 Vdc |
| 12 VDC'DE TİPİK AKIM ÇEKİMİ | 1.0 A |
| 12 VDC'DE MAKSİMUM AKIM ÇEKİMİ | 1.5 A |
| 10 VDC'DE MAKSİMUM GÜÇ KULLANIMI | 18W |
| Bağlantılar | |
| 4-PİNLİ TRANSDUCER PORTLARI | 1 |
| Garmin Wi-Fi Network (yerel bağlantı) | |
| EK OLARAK | |
| Ek Bilgi | BlueChart (kıyı): 54cv U.S. BlueChart g3, 55cv B.K./İrlanda BlueChart g3, 55cv Avustralya/Yeni Zelanda BlueChart g3, 74cv U.S. BlueChart g3, 75cv BK/İrlanda BlueChart g3, 75cv Avustralya/Yeni Zelanda BlueChart g3 | LakeVü: 55cv ABD LakeVü g3, 55cv Kanada LakeVü g3, 73cv U.S. LakeVü g3, 73cv Kanada LakeVü g3 | Gelgit tabloları: 53cv, 54cv, 55cv, 73cv, 74cv, 75cv |
| Haritalar ve Hafıza | |
| Desteklenen Veri Kartları | 1 microSD™ kart; 32 GB maksimum kart hafızası |
| Yol noktaları | 5000 |
| İz Noktaları | 50.000 Nokta |
| NAVİGASYON ROTALARI | 100 |
| Sonar özellikleri ve spesifikasyonları | |
| SONAR GÖSTERGELERİ | |
| GÜÇ ÇIKIŞI | 500 W |
| GELENEKSEL SONAR (ÇİFT FREKANS/AÇI) | Dahili (tek kanal CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| Clearvü | Dahili 260/455/800/1000/1200 kHz |
| Chartplotter özellikleri | |
| ACTIVECAPTAIN Uyumluluk | |
| Opsiyonel Harita Desteği | |
| BLUECHART (COASTAL) | Var (ek bilgiye bakınız) |
| LAKEVU (INLAND) | Var (ek bilgiye bakınız) |
| LAKEVÜ G3 | |
| LAKEVÜ G3 ULTRA | |
| GARMIN NAVIONICS+™ | |
| GARMIN NAVIONICS VISION+™ | |
| TOPO | |
| STANDART HARİTALAMA | |
| GARMIN QUICKDRAW KONTURLAR | |