GARMIN ECHOMAP UHD2 72 CV
1.050,00 $
MESAJ YAZ 0546 149 07 24 TEKLİF ALNEDEN BİR YERLİYE SORMUŞ GİBİ YAPASINIZ Kİ, ONUN GİBİ BALIK TUTABİLİYORKEN?
“Yerliler en iyisini bilir” derler. Ancak bunu söyleyenler, net ve keskin sonar görüntüleri ile haritalama sunan ECHOMAP UHD2 5” ve 7” harita/sonar cihazlarıyla balık tutmamıştır.

Parlak 5 veya 7 inç tuşlu ekran, kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.
.png)
Garmin CHIRP geleneksel ve ClearVü tarama sonarlarıyla iki kat daha fazla görüntü elde edin .
.png)
Suyun altındaki görüntüler, yüksek kontrastlı ve canlı renk paletleriyle çok daha etkileyici görünüyor.
.png)
Uyumlu harita çiziciler arasındaki Wi-Fi® bağlantısı , bilgilerin paylaşımını kolaylaştırır.
.png)
Navionics® verileriyle LakeVü g3 ve BlueChart® haritalarımız ile haritalama alanında 1 numara olmanın keyfini çıkarın .


SONAR DESTEĞİ
Net ve berrak geleneksel sonar ve mükemmel ClearVü sonar sayesinde balıkların saklanacak yeri kalmayacak.

CANLI RENK PALETLERİ
Yüksek kontrastlı, canlı tarama sonar renk paletleri, hedefleri ve yapıları ayırt etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
.jpg)
TRANSDÜSERİNİZİ PAKETLEYİN
ECHOMAP UHD2 cihazınız, iki tür sonar için çeşitli Garmin dönüştürücülerini destekler: Garmin geleneksel ve ClearVü tarama sonarları.

ÖN YÜKLÜ HARİTALAR
İndirilebilir günlük güncellemeleri ve daha fazlasını içeren 1 yıllık abonelikle birlikte gelen yerleşik Garmin Navionics+ kıyı veya iç sular haritalarını kullanarak, sularını sanki oralarda balık tutarak büyümüşsünüz gibi tanıyın.

KABLOSUZ AĞ
Teknenizde uyumlu başka bir ECHOMAP UHD2 harita çizici varsa, 5 inç ve 7 inç modeller sonar, ara noktalar ve rotalar gibi bilgileri kablosuz olarak onlarla paylaşabilir.

ACTIVECAPTAIN ® UYGULAMASI
Dahili Wi-Fi bağlantısı , OneChart ™ özelliğine, yazılım güncellemelerine, Garmin Quickdraw ™ Topluluk verilerine ve daha fazlasına erişim için ücretsiz hepsi bir arada mobil uygulamayla eşleşir² .
- 1Transdüser gereklidir.
- 2ECHOMAP UHD2 5” ve 7” harita/sonar cihazlarıyla eşleştirilmiş uyumlu akıllı telefonunuzda ActiveCaptain uygulamasının kullanımı gereklidir.
- 32020 yılında bildirilen satış verilerine dayanmaktadır.
- Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.
- Mühendislik geliştirmeleri devam etmektedir ve resimlere, videolara ve teknik özelliklere yansıtılmayabilir.
PAKET İÇERİĞİ :
- ECHOMAP UHD2 7"
- GT20-TM ayna
- Güç/veri kablosu
- Tilt mount
- Flush mount
- Donanım
- Dokümantasyon
TEKNİK ÖZELLİKLER :
| Genel | |
| FİZİKSEL BOYUTLAR | 9.1" x 5.6" x 2.6" (23.2 x 14.3 x 6.7 cm) |
| GİRİŞ | Tuşlu |
| EKRAN BOYUTU | 6.1" x 3.4" (15.5 x 8.7 cm) |
| EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ | 800 x 480 piksel |
| Ekran Tipi | WVGA, TN |
| AĞIRLIK | 1.5 lbs (0.7 kg) |
| Su geçirmezlik | IPX7 |
| Montaj seçenekleri | Bail veya flush |
| Sensör | |
| DAHİLİ ALICI | |
| Alıcı | 5 Hz |
| GPS | |
| WAAS DESTEĞİ | |
| Outdoor etkinlikleri | |
| Gelgit tabloları | Var (ek bilgiye bakınız) |
| Elektriksel Özellikler | |
| Güç girişi | 9 ila 18 Vdc |
| 12 VDC'DE TİPİK AKIM ÇEKİMİ | 1.0 A |
| 12 VDC'DE MAKSİMUM AKIM ÇEKİMİ | 1.5 A |
| 10 VDC'DE MAKSİMUM GÜÇ KULLANIMI | 18W |
| Bağlantılar | |
| 4-PİNLİ TRANSDUCER PORTLARI | 1 |
| Garmin Wi-Fi Network (yerel bağlantı) | |
| EK OLARAK | |
| Ek Bilgi | BlueChart (kıyı): 54cv U.S. BlueChart g3, 55cv B.K./İrlanda BlueChart g3, 55cv Avustralya/Yeni Zelanda BlueChart g3, 74cv U.S. BlueChart g3, 75cv BK/İrlanda BlueChart g3, 75cv Avustralya/Yeni Zelanda BlueChart g3 | LakeVü: 55cv ABD LakeVü g3, 55cv Kanada LakeVü g3, 73cv U.S. LakeVü g3, 73cv Kanada LakeVü g3 | Gelgit tabloları: 53cv, 54cv, 55cv, 73cv, 74cv, 75cv |
| Haritalar ve Hafıza | |
| Desteklenen Veri Kartları | 1 microSD™ kart; 32 GB maksimum kart hafızası |
| Yol noktaları | 5000 |
| İz Noktaları | 50.000 Nokta |
| NAVİGASYON ROTALARI | 100 |
| Sonar özellikleri ve spesifikasyonları | |
| SONAR GÖSTERGELERİ | |
| GÜÇ ÇIKIŞI | 500 W |
| GELENEKSEL SONAR (ÇİFT FREKANS/AÇI) | Dahili (tek kanal CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| Clearvü | Dahili 260/455/800/1000/1200 kHz |
| Chartplotter özellikleri | |
| ACTIVECAPTAIN Uyumluluk | |
| Opsiyonel Harita Desteği | |
| GARMIN NAVIONICS+™ | |
| GARMIN NAVIONICS VISION+™ | |
| TOPO | |
| STANDART HARİTALAMA | |
| GARMIN QUICKDRAW KONTURLAR | |