GARMIN GPS - MAP 723 XSV
1.800,00 $
MESAJ YAZ 0546 149 07 24 TEKLİF ALBAĞLANTILI DÜMENİNİZDEN DAHA NET BİR GÖRÜŞ ALIN
%60 daha fazla ekran pikseli ve önceki nesil 7 inç GPSMAP cihazlarının neredeyse iki katı işlem gücü ile bu net ve yüksek çözünürlüklü chartplotter/sonar kombinasyonu, Garmin denizcilik sisteminize sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Daha fazla motorla kolayca entegre edin.

OneHelm™ digital switching ile uyumlu üçüncü taraf cihazlara bağlanın.

En iyi ağ bağlantısını kullanarak marine sisteminizi kolayca oluşturun.

Garmin navigasyonunda en iyisi için birinci sınıf charts ve haritalarla1 uyumludur.

Dahili sonar yetkinlikleriyle teknenizin altını görüntüleyin.

Marine deneyiminizi neredeyse her yerden yönetin2.


ULTRA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ TARAMA SONARI
Balıkları yapıdan ayırmaya yardımcı olmak için vividli, yüksek kontrastlı renk paletlerine sahip dahili Ultra Yüksek Çözünürlüklü SideVü ve ClearVü tarama sonarlarını edinin. GPSMAP® 723xsv ayrıca 1 kW CHIRP traditional sonar özelliklerini de destekler.

PANOPTIX™ SONAR DESTEĞİ
Teknenizin her yerini canlı olarak görmek için Panoptix veya Panoptix LiveScope™ ile kolay okunabilir kolay canlı sonar (transducer ayrıca satılır) ile eşleştirin


DAHA HIZLI, KESKİN, AKILLI
Eklenen işlem gücü ve uçtan uca cam içeren yeni ince tasarımı ve daha küçük birim ayak izi ile, bu 7 inçlik çiziciyi daha geniş bir çizgi konfigürasyonunda uyarlamak kolaydır.

GELİŞTİRİLMİŞ EKRAN OPTİKLERİ
Yeni daha yüksek çözünürlüklü 7 inç ekranlar, önceki nesil 7 inç GPSMAP cihazlarına göre %60 daha fazla pikselle daha iyi güneş ışığı okunabilirliği sunar.

OPSİYONEL BLUECHART® G3 VISION® CHART
Bu opsiyonel chart, Garmin ve Navionics® verilerinin, Auto Guidance3 teknolojisinin ve diğer üstün navigasyon özelliklerinin en iyisini sunar.

OPSİYONEL RADAR BUNDLE
Hava koşullarından ve sudaki trafikten kaçınmanıza yardımcı olmak için, kompakt 4 kW GMR™ 18 HD+ dome radarı, GPSMAP harita chartplotter/sonar paketinizle birlikte verilen bir seçenek olarak mevcuttur.


GARMIN MARINE NETWORK
Teknenizde birden fazla uyumlu Garmin cihazınız varsa haritalar, kullanıcı verileri, radar ve IP kamera videosu gibi bilgileri bunlar arasında paylaşabilirsiniz.

NMEA 2000® ve NMEA 0183 NETWORKS
Uyumlu otopilotlara, dijital switching, hava durumuna, Fusion-Link™ ses sistemine, medyaya, VHF, AIS ve daha fazlasına tek bir ekrandan bağlanın.

ACTIVECAPTAIN® APLİKASYONU
OneChart™ özelliğine, akıllı bildirimlere, yazılım güncellemelerine, Garmin Helm™ dijital switching, Garmin Quickdraw™ Community verilerine ve daha fazlasına erişim için ücretsiz hepsi bir arada mobil uygulama ile yerleşik Wi-Fi® bağlantısı eşleşir4.

ENTEGRE ANT® TEKNOLOJİSİ
quatix® denizcilik saatleri, gWind™ Wireless 2 dönüştürücü, GNX™ Wind marine aletleri ve kablosuz uzaktan kumandalar gibi bazı favori cihazlarınıza bağlanın.

J1939 BAĞLANTISI
Artık chartplotterınızı belirli Yamaha motorları da dahil olmak üzere farklı motor türlerine bağlayabilirsiniz.

ONEHELM™ ÖZELLİĞİ
Bu exclusive özellik, EmpirBus™ dijital switching gibi belirli üçüncü taraf cihazların tüm işlemlerini ve yetkinliklerini tek bir ekranda bir araya getiriyor.
- ¹ Ayrı satılır.
- ² Uyumlu akıllı telefonunuzda GPSMAP 723xsv ile eşleştirilmiş ActiveCaptain uygulaması gerektirir.
- ³ Otomatik Rehberlik yalnızca planlama amaçlıdır ve güvenli navigasyon işlemlerinin yerini almaz.
- 4 Uyumlu akıllı telefonunuz ile eşleştirildiğinde.
- Mühendislik geliştirmeleri devam etmektedir ve resimlere, videolara ve teknik özelliklere yansıtılamayabilir.
PAKET İÇERİĞİ :
- • GPSMAP 723xsv
- • microSD ™ kart
- • Güç kablosu
- • NMEA 2000 ® T-konnektörü
- • NMEA 2000 drop kablosu (2 metre)
- • 8-pin dönüştürücüden 12-pin ses sinyaline adaptör kablosu
- • Düğmeli kefalet montaj kiti
- • Conta ile gömme montaj kiti
- • Koruyucu kapak
- • Trim parçası çıtçıtlı kapaklar
- • Dokümantasyon
TEKNİK ÖZELLİKLER :
| Polarize Destek | |
| Dip kilidi ( dipten yukarıya dönüşü gösterir) | |
| Su sıcaklığı kayıt ve grafiği | |
| Genel | |
| Fiziksel boyutlar | 7.6" x 5.5" x 2.9" (19.2 x 14.0 x 7.4 cm) |
| EKRAN BOYUTU | 6.1" x 3.5"; 7.0" diagonal (15.4 x 9.1 cm; 17.8 cm diagonal) |
| EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ | 1024 x 600 piksel |
| Ekran Tipi | WSVGA ekran |
| AĞIRLIK | 2.8 lbs (1.3 kg) |
| Su geçirmezlik | IPX7 |
| Güç tüketimi | 10 Vdc'de maksimum güç kullanımı: 17,6 W | 12 Vdc'de tipik akım çekişi: 1.1 A | 12 Vdc'de maksimum akım çekişi: 1,5 A |
| Montaj seçenekleri | Bail, flush ya da flat |
| Transducer maksimum Derinlik | 1kW'da 5,000 ft (derinlik kapasitesi su taban tipine ve diğer su şartlarına bağlıdır) |
| Sensör | |
| Alıcı | 10 Hz yüksek hassasiyet |
| Outdoor etkinlikleri | |
| ÖN YÜKLÜ HARİTALAR | Worldwide basemap (Dünya çapında temel harita) |
| Elektriksel Özellikler | |
| İletim gücü | 1 kW geleneksel; 1 kW CHIRP |
| Bağlantılar | |
| Anten | NMEA 2000 üzerinde dahili veya harici |
| Garmin Marine Network™ portları | 1 |
| NMEA 2000® uyumluluk | |
| Dönüştürücü Pın Numaraları | 12-pin ( turuncu) |
| Nmea 0183 giriş portları | 1 |
| Nmea 0183 çıkış portları | 1 |
| Kablosuz bağlantı | |
| J1939 Uyumluluk | |
| Ek Özellik | USB Port: 1 |
| Haritalar ve Hafıza | |
| Kabul Edilen Data Kartları | 2 SD ™ kart (ünitenin arkasında) |
| Ara noktalar | 5000 |
| Yol kayıtları | 50000 nokta, 50 yol kaydı |
| ROTALAR | 100 |
| Sonar özellikleri ve spesifikasyonları | |
| Çift-frekans (50/200 kHz) sonar uyumluluk | |
| Çift-açılı (77/200 kHz) sonar uyumluluk | |
| Desteklenen Frekanslar | Geleneksel 50/77/83/200 kHz CHIRP (düşük orta yüksek ) ClearVü / SideVü (260/455/800 kHz) UHD ClearVü / SideVü (800/1000/1200kHz) (dönüştürücüye bağlı) |
| Clearvü | Var CHIRP ile (dahili) |
| Sonar kaydı | |
| Sonar geçmişe sarma | |
| Dahili Haritalar | |
| Gelgit Çizelgeleri | |
| Chartplotter özellikleri | |
| Garmin Radar Uyumluluk | |
| Garmin Sonar Uyumluluk | Var ( dahili ) |
| Garmin SmartMode uyumlu (özelleştirilebilir monitör ön ayarları) | |
| AIS'yi destekler (hedef gemi pozisyonlarını takip eder) | |
| DSC'yi destekler (DSC özellikli VHF telsizden konum verilerini görüntüler) | |
| FUSION-Link ™ uyumlu telsizleri destekler | |
| GSD ™ Black Box sonar desteği | |
| GCV ™ Black Box sonar desteği | |
| ACTIVECAPTAIN Uyumluluk | |
| Kablosuz uzaktan kumanda uyumluluk | |